سه شنبه, ۷ آذر ۱۴۰۲ / بعد از ظهر / | 2023-11-28
تبلیغات
کد خبر: 8879 |
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۸ | ارسال توسط :
61 بازدید
۰
3
ارسال به دوستان
پ

جعفر رنجبرپور جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا،  افزود:  مسابقات انتخابی تکواندو رده سنی خردسالان دختران و پسران در خانه تکواندوی آذربایجان شرقی در حال برگزاری است.  رییس هیات تکواندو آذربایجان شرقی عنوان داشت: مسابقه تکواندو انتخابی استان در بخش پسران با حضور ۶۹ تکواندوکار از شهرستان های تبریز، میانه، مرند، شبستر، عجب شیر، آذرشهر […]

جعفر رنجبرپور جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا،  افزود:  مسابقات انتخابی تکواندو رده سنی خردسالان دختران و پسران در خانه تکواندوی آذربایجان شرقی در حال برگزاری است. 
رییس هیات تکواندو آذربایجان شرقی عنوان داشت: مسابقه تکواندو انتخابی استان در بخش پسران با حضور ۶۹ تکواندوکار از شهرستان های تبریز، میانه، مرند، شبستر، عجب شیر، آذرشهر و اهر در حال برگزاری است. 
رنجبرپور خاطرنشان کرد: دیروز تکواندکاران برتر خردسال در بخش بانوان به ترتیب ذیل معرفی شدند؛ 
در وزن اول : اسرا فرهادزاده، حدیث فرصتی، آیسان نوبری و فاطمه  اطهاری
در وزن دوم: حدیث رحمتی، زهرا باحجب، یسنا نعمتی و فاطمه فاشگوی 
در وزن سوم: مبینا شیرینی
در وزن چهارم نرگس عضدی، الینا پورمحمد، رها رحیمی و نرگس موسی پور 
در وزن پنجم : گونای دستوانه، مهلا مرادی، ارغوان مرادپور سویل آزرم دل
در وزن ششم: فاطمه زیادی، فاطمه پورمحمد، الهه فرهادی  و یسنا اقاوردی
در وزن هفتم: زهرا برقی، فاطمه مستجابی، اسنا نوجوان و زهرا درم خوی
در وزن هشتم: نازنین فاطمه ضیاءنورانی، آیناز ستاری
در وزن نهم: سویل طالعی، آیشین جلیلی، آسنا جوانمردی و فاطمه ابراهیم نژاد 
در وزن دهم: سانای آرام فر، اسرا مهری نژاد، اسرا غفاری و حدیث محمدیان
همچنین در این مسابقات نرگس عضدی و حدیث رحمتی به عنوان فنی ترین بازیکن و استاد پورعباس به عنوان فنی ترین مربی معرفی شدند.
رییس هیات تکواندو آذربایجان شرقی نفرات برتر در بخش پسران را به ترتیب ذیل اعلام کرد؛ 
در وزن اول: امیرمحمد شکورزاده، ماهان صبوری، امیرحسین قلیپور و طاها عبدی
در وزن دوم: مهدی عیسی خانی، عطا جعفرپور و مبین میرزایی
در وزن سوم: محمد حسین عاقلی، محمد رمضانی، ابوالفضل پیرزاده و امیرعلی افراشی
در وزن چهارم: اشکان عباسی، محمد اسحقی، سبجان رنجگر و سینا سمبل دوست
در وزن پنجم: محمدکیان کرمی، صالح مرادلو، امیرسام احمدی و علی اصغر همتی
در وزن ششم: آراز کلانتری، پویا باویلی، طاها نجفی و مرصاد قلیچ خانی
در وزن هفتم: آیهان جوانشیری، محمدهادی سلیمی، آیهان میرزایی و ابوالفضل صفدری
در وزن هشتم: محمدطاها معصوم زاده، امیرمهدی حاتمی و متین اکرمی
در وزن نهم: اردا روشنی و آیدین ابراهیمی
در وزن دهم: صدرا محمدیاری، نیما احمدی و محمد متین اصلانی
همچنین استاد ابوالفضل حبیب چشمه به عنوان داور نمونه و امیرمحمد شکورزاده (از تبریز) و اشکان عباسی (از مرند) به عنوان فنی ترین بازیکن و ایهان جوانشیری (از تبریز) به عنوان اخلاق ترین تکواندوکار و صابر حسین زاده (از مرند) به عنوان فنی ترین مربی مسابقات انتخاب شدند. 
وی با بیان اینکه نفرات اول تا سوم این مسابقات و همچنین منتخبین کمیته فنی جهت ورود به اردوی استانی دعوت خواهند شد، اظهار کرد: در تابستان امسال مسابقات انتخابی درون اردویی نیز برگزار خواهد شد. 
رنجبرپور در مورد بازی تیم تکواندو مس سونگون یادآور شد: نمایندگان استان دوشنبه هفته جاری در ۲ بازی معوقه خود مقابل تیم های دانشگاه آزاد و لوازم خانگی کن به شیهاپ چانگ خواهند رفت و در صورت پیروزی به مرحله بعد صعود خواهند کرد. 
رنجبرپور اظهار کرد: در تلاش هستیم در صورت پیروزی تیم تکواندو مس سونگون در بازی های معوقه خود، میزبانی بازی های دور بعد را به تبریز و خانه تکواندو بیاوریم که در صورت موافقت سازمان لیگ تکواندو، حضور هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو در استان حتمی خواهد بود.  

لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ادراك خبر در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!