یکشنبه, ۹ بهمن ۱۴۰۱ / قبل از ظهر / | 2023-01-29
کد خبر: 8913 |
تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰:۱۲ |
92 بازدید
۰
1
ارسال به دوستان
پ

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۲۲ با معرفی برترین‌ تیم‌ها در بخش دانش آموزی و دانشجویی به کار خود پایان داد. به گزارش ادراک خبر، شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ ۲۰۲۲ از روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آغاز شد و امروز جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه با حضور دکتر […]

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۲۲ با معرفی برترین‌ تیم‌ها در بخش دانش آموزی و دانشجویی به کار خود پایان داد.

به گزارش ادراک خبر، شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ ۲۰۲۲ از روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آغاز شد و امروز جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد و یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش اختتامیه آن برگزار شد.

در این مراسم با معرفی برترین تیم‌ها، پرونده شانزدهمین دوره این رقابت‌های فناوری بسته شد. برترین‌های اعلام شده به این شرح است: 

برگزیدگان بخش دانشجویی

لیگ ربات‌های صنعتی

تیم MRL از دانشگاه آزاد قزوین موفق به کسب رتبه اول شد.

تیم‌های اول تا سوم لیگ ربات‌های شبیه‌ساز دو بعدی به این شرح است:

مقام اول تیم “یوشان ۲۰۲۲” از کشور چین

مقام دوم تیم پایروس از ایران

مقام سوم تیم بیاندآلایس از کشور چین

تیم MRL از دانشگاه آزاد در این بخش موفق به کسب عنوان بهترین ارائه فنی شد.

لیگ شبیه‌ساز دو بعدی استارتر

مقام اول تیم AE Team

مقام دوم تیم سایرس

مقام سوم تیم Dream Team

در این لیگ تیم “هادس تودی (Hades۲d)” مقام دوم ارائه فنی شد و تیم ققنوس مقام بهترین تیم جدید و تیم امپراتور مقام بهترین طراحی را کسب کرد.

برترین‌های دانش‌آموزی

لیگ فوتبالیست دانش‌آموزی

برترین‌های بخش لیگ ربات‌های فوتبالیست سبک وزن به این شرح است:

مقام اول تیم مدرسه علامه طباطبایی

مقام دوم تیم Farz۲

مقام سوم تیم A.T.R.T

در بخش لیگ شبیه‌ساز فوتبالیست 

مقام اول تیم The X

مقام دوم تیم سینا

مقام سوم تیم F۶

جایزه جانبی لیگ فوتبالیست وزن آزاد در شاخص بهترین روحیه تیمی به تیم PSYCHO رسید.

لیگ ربات‌های کواسپیس دانش آموزی

در این لیگ جایزه بهترین تیم فنی مسابقات در بخش Secondry به تیم Ferdowsi s به عنوان برترین تیم فنی شناخته شد.

مقام اول تیم Negahe no

مقام دوم تیم Debug

مقام سوم تیم FRSA

تیم Sina P جایزه آینده روشن این لیگ را کسب کرد

در این لیگ مقام‌های اول تا سوم در بخش Primary به این شرح است:

مقام اول تیم A.T.R.T

مقام دوم تیم AL Force

مقام سوم تیم Sharp

لیگ دمو

برترین‌های این لیگ در بخش چالش آزاد به این شرح است:

مقام اول تیم RMC-Sport

مقام دوم تیم Afra IOT

مقام سوم تیم سینا دمو

برترین‌های بخش کنفرانس دمو در این لیگ به این شرح است:

مقام اول تیم Robo Aftab

مقام دوم تیم رایمند

مقام سوم تیم امام صادق

مقام اول لیگ دمو در بخش سوپر تیم از آن تیمی متشکل از نگار ولی، فاطمه محیا قاسمی‌راد، ارمان آجودان، آنیتا محمدمیرزایی و ستایش حمیدی شد.

جایزه برترین تیم فنی در لیگ دمو به تیمی متشکل از درسا کاظمی، طاها علمی، باران شاداختر و علیرضا زارع اعطا شد.

لیگ امدادگر دانش‌آموزی

جایزه بهترین ارائه در این لیگ به تیم Pishnam اهدا شد. 

مقام اول تیم لیگ امدادگر خط تیم Pishnam

مقام دوم این لیگ تیم P.R.T

جایزه بهترین ارائه در لیگ امدادگر ماز به تیم Pishnam  رسید و تیم Danesh حائز رتبه اول لیگ امدادگر ماز شد.

جایزه بهترین ارائه در لیگ شبیه‌سازی به تیم Danesh Prime اعطا شد.

در لیگ ربات‌های شبیه‌ساز امدادگر تیم Robovers مقام اول و تیم Danesh Prime مقام دوم شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط ادراك خبر در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!